0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Egypt
Premier League
El Gounah
۱
۴
El Zamalek
Finished
۲۳:۳۰
Misr Lel Makasa
۱
۲
National Bank
Finished
۲۱:۰۰
Italy
Coppa Italia
Cagliari
۳
۲
AC Perugia
Finished
۲۰:۱۵
Udinese Calcio
۲
۱
Feralpisalo
Finished
۲۰:۳۰
Sampdoria
۱
۰
Reggina
Finished
۲۳:۴۵
Lecce
۲
۳
Cittadella
Finished
۲۳:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
FC Seoul
۰
۲
Jeju United
Finished
۱۵:۰۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۱
۴
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۴:۳۰
South America
Copa Sudamericana
FBC Melgar Arequipa
۰
۰
Internacional RS
Cancelled
۰۲:۴۵
China
Super League
Shanghai Shenhua
۰
۰
Changchun Yatai
Finished
۱۴:۰۰
Shenzhen FC
۰
۲
Zhejiang Lucheng Greentown
Finished
۱۶:۳۰
Hebei CFFC
۰
۱
Chengdu Qianbao Better City
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Serie B
CRB Clube de Regatas Brasil
۱
۱
AA Ponte Preta
Finished
۰۵:۰۰
Brusque
۱
۱
Sampaio Correa-MA
Finished
۰۲:۳۰
Germany
2. Bundesliga
SV 1916 Sandhausen
۱
۰
TSV Fortuna Dusseldorf
Finished
۲۱:۰۰
SpVgg Greuther Furth
۱
۱
Karlsruher SC
Finished
۲۱:۰۰
South America
Copa Libertadores
Atletico Paranaense
۰
۰
Estudiantes de la Plata
Cancelled
۰۵:۰۰
Colombia
Primera B
FC Leones
۱
۱
Real Santander
Finished
۰۳:۳۰
Atletico Huila
۱
۲
Fortaleza FC
Finished
۰۱:۰۰
Valledupar FC
۱
۱
Llaneros FC
Finished
۰۰:۳۰
Bogota FC
۲
۱
Cucuta Deportivo
Finished
۰۵:۳۰
Mexico
Liga de Expansion
Atletico Morelia
۱
۰
Correcaminos
Finished
۰۴:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Velez Mostar
۳
۱
FK Zeljeznicar Sarajevo
Finished
۲۰:۰۰
South Africa
Premier League
Cape Town City
۰
۲
Mamelodi Sundowns FC
Finished
۲۲:۰۰
Mexico
LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۳
۱
Gallos Blancos Queretaro
Cancelled
۰۶:۳۰
Turkey
Super Lig
Istanbulspor AS
۰
۲
Trabzonspor
Finished
۲۲:۳۰
Ireland
1. Division
Galway United
۲
۲
Wexford FC
Finished
۲۳:۱۵
Cork City FC
۶
۱
Athlone Town FC
Finished
۲۳:۱۵
Treaty United
۱
۲
Waterford FC
Finished
۲۳:۱۵
North and Central America
CONCACAF League
Real Espana
۳
۱
Real Esteli FC
Finished
۰۴:۳۰
CSD Municipal
۵
۰
Atletico Vega Real
Finished
۰۶:۳۰
Ecuador
Liga Pro Serie B
Libertad FC
۲
۱
CA Santo Domingo
Finished
۰۵:۰۰
Ireland
Premier Division
Finn Harps FC
۳
۰
Drogheda United
Finished
۲۳:۳۰
Dundalk FC
۱
۱
Derry City
Finished
۲۳:۱۵
Malaysia
Premier League
Selangor FC II
۰
۰
UITM FC
Finished
۱۷:۳۰
Kelantan FA
۱
۰
Skuad Projek
Finished
۱۳:۳۰
China
League One
Beijing Institute of Technology FC
۰
۱
Zibo Cuju
Finished
۱۲:۰۰
Beijing BG
۰
۳
Shaanxi Changan
Finished
۱۲:۳۰
Suzhou Dongwu
۲
۱
Heilongjiang Ice City FC
Finished
۱۶:۰۰
Shenyang Urban FC
۱
۲
Shijiazhuang Gongfu FC
Finished
۱۲:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
Coban Imperial
۳
۲
Achuapa FC
Finished
۰۲:۰۰
Vietnam
V-League
Sai Gon FC
۰
۱
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۶:۴۵
Hai Phong
۱
۰
Da Nang
Finished
۱۵:۳۰
The Cong Viettel FC
۰
۱
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۶:۴۵
Poland
Ekstraklasa
KP Legia Warszawa
۲
۰
Piast Gliwice
Finished
۲۳:۰۰
Stal Mielec
۲
۰
MKS Cracovia Krakow
Cancelled
۲۰:۳۰
France
Ligue 1
Olympique Lyonnais
۲
۱
AC Ajaccio
Cancelled
۲۳:۳۰
Kazakhstan
Cup
FC Turan
۰
۲
FC Shakhter Karagandy
Finished
۱۹:۳۰
FK Akzhayik Uralsk
۲
۲
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۷:۳۰
Belgium
First Division A
Club Brugge KV
۱
۱
Zulte-Waregem
Finished
۲۳:۱۵
Venezuela
Primera Division
Deportivo Lara
۲
۰
Deportivo La Guaira
Finished
۰۳:۴۵
Carabobo FC
۵
۱
Aragua FC
Finished
۰۱:۳۰
Indonesia
Liga 1
PSM Makassar
۱
۱
Persija Jakarta
Finished
۱۳:۳۰
Arema Malang
۰
۰
PSS Sleman
Finished
۱۸:۰۰
Jordan
Jordan League
AL Sareeh
۰
۲
Al Hussein
Finished
۱۹:۳۰
Al-Faisaly
۱
۰
Sahab SC
Finished
۲۲:۰۰
World
Friendly Club Matches
Athletic Bilbao
۱
۰
Real Sociedad
Finished
۲۳:۱۵
Hapoel Marmorek
۱
۱
Maccabi Ashdod
Finished
۱۰:۱۵
Algeciras CF
۲
۲
Al Shabab Riyadh
Finished
۱۲:۳۰
CD Mirandes
۱
۲
Osasuna
Finished
۲۱:۳۰
Malaga CF
۰
۲
Al-Nasr
Finished
۲۱:۳۰
SD Huesca
۳
۱
FC Andorra
Finished
۲۱:۳۰
Al Ain
۱
۳
Al Kuwait
Finished
۱۹:۳۰
Real Oviedo II
۲
۰
Caudal Deportivo de Mieres
Finished
۲۲:۰۰
Real Avila
۰
۱
Zamora
Finished
۲۱:۳۰
Sittingbourne FC
۱
۲
Margate FC
Finished
۲۳:۱۵
Union Deportiva Almeria
۱
۰
FC Cartagena
Finished
۲۲:۰۰
CD Utrillas
۱
۴
Valencia CF B
Finished
۲۲:۳۰
Rayo Vallecano
۰
۰
Real Valladolid
Finished
۱۳:۰۰
Doxa Katokopias
۰
۲
AEL Limassol
Finished
۲۰:۳۰
CD Cieza
۰
۰
Yeclano Deportivo
Finished
۲۳:۰۰
Omonia FC Nicosia
۰
۲
AEK Athens
Finished
۲۱:۳۰
AL Ain
۰
۰
Al Kuwait
Cancelled
۱۹:۳۰
AL Ain
۰
۰
Al Kuwait
Cancelled
۱۹:۳۰
Rouen
۰
۲
Stade Briochin
Finished
۲۰:۳۰
Cholet
۳
۰
FC Nantes
Finished
۲۰:۳۰
HNK Cibalia Vinkovci
۲
۱
NK Croatia Dakovo
Cancelled
۲۱:۳۰
LB Chateauroux
۰
۱
Le Puy
Finished
۲۲:۰۰
Dunkerque
۲
۲
Boulogne
Finished
۲۲:۰۰
CD Utera
۲
۲
Puente Genil
Finished
۲۳:۰۰
La Roda
۰
۵
Villarrobledo
Finished
۲۳:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Club Atletico Cerro
۲
۰
Central Espanol FC
Finished
۲۳:۳۰
Atenas
۰
۱
Miramar Misiones
Finished
۲۱:۱۵
Singapore
Premier League
Hougang United FC
۳
۳
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۶:۱۵
Austria
2. Liga
SKU Amstetten
۱
۱
VfB Admira Wacker Modling
Finished
۲۰:۴۰
SV Lafnitz
۰
۴
Floridsdorfer AC
Finished
۲۳:۰۰
SV Horn
۲
۱
FC Blau-Weiss Linz
Finished
۲۰:۴۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۱
۱
SKN St. Polten
Finished
۲۰:۴۰
FK Austria Wien II
۲
۲
SV Kapfenberg
Finished
۲۰:۴۰
Argentina
Reserve League
CA Platense Reserves
۰
۰
Boca Juniors Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Atletico Tucuman Reserves
۱
۴
Arsenal de Sarandi Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Defensa y Justicia Reserves
۱
۰
Central Cordoba Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Velez Sarsfield Reserves
۰
۰
Union Santa Fe Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Iceland
2. Deild
Reynir Sandgerdi
۱
۰
UMF Njardvik
Finished
۲۳:۴۵
Iceland
1. Deild
KV Vesturbaer
۲
۱
Grotta
Finished
۲۳:۴۵
Kordrengir
۰
۰
Fjolnir Reykjavik
Finished
۲۳:۴۵
Afturelding Mosfellsbaer
۰
۱
HK Kopavogur
Finished
۲۳:۴۵
Serbia
Super Liga
FK Vozdovac
۱
۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac
Finished
۲۱:۳۰
Australia
NPL South Australia Women
Salisbury Inter (W)
۱
۲
Adelaide City (W)
Finished
۱۳:۳۰
Fulham United (W)
۰
۳
Metro United (W)
Finished
۱۵:۳۰
Australia
NPL Victoria
Melbourne Knights
۲
۰
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۴:۴۵
St Albans Saints
۱
۱
Eastern Lions
Finished
۱۵:۰۰
Denmark
Superligaen
Randers FC
۱
۰
AC Horsens
Finished
۲۰:۳۰
Lyngby BK
۳
۳
FC Midtjylland
Finished
۲۲:۳۰
Slovakia
Super Liga
FK AS Trencin
۳
۱
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۲۳:۰۰
Scotland
Championship
Queen's Park
۲
۳
Ayr United
Finished
۲۳:۱۵
Argentina
Torneo Federal A, Group A
CA Sarmiento de Resistencia
۲
۱
Juventud Antoniana
Finished
۲۳:۱۵
Iceland
1. Deild Women
HK Vikingur (W)
۰
۰
Fylkir Reykjavik (W)
Finished
۲۲:۳۰
Haukar Hafnafjordur (W)
۰
۵
Tindastoll/Hvot (W)
Finished
۲۳:۴۵
Augnablik (W)
۱
۲
HK Kopavogur (W)
Finished
۲۳:۴۵
Netherlands
Eerste Divisie (Jupiler League)
NAC Breda
۱
۰
Helmond Sport
Finished
۲۲:۳۰
FC Den Bosch
۱
۳
FC Eindhoven
Finished
۲۲:۳۰
Willem II Tilburg
۱
۱
PSV Reserves
Finished
۲۲:۳۰
VVV Venlo
۳
۰
Almere City
Finished
۲۲:۳۰
FC Dordrecht
۰
۲
SV Roda JC
Finished
۲۲:۳۰
FC Oss / Top Oss
۳
۰
FC Utrecht Reserves
Finished
۲۲:۳۰
Heracles Almelo
۴
۰
ADO Den Haag
Finished
۲۲:۳۰
Hungary
NB I
Budapest Vasas SC
۲
۲
Paksi FC
Finished
۲۲:۳۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
FSV 08 Bissingen
۱
۰
SSV Reutlingen 05
Finished
۲۱:۳۰
FC Nottingen
۲
۴
SG Sonnenhof Grossaspach
Finished
۲۱:۳۰
FC 1908 Villingen
۱
۰
Freiburger FC
Finished
۲۲:۰۰
SV Oberachern
۳
۰
Offenburger FV
Finished
۲۱:۳۰
Slovenia
2.SNL
NK Nafta Lendava
۰
۰
NK Krka
Finished
۲۲:۳۰
Aluminij
۰
۰
ND Ilirija
Finished
۲۲:۳۰
ND Triglav Kranj
۱
۲
Primorje Ajdovscina
Finished
۲۲:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFC Spartak Varna
۰
۱
Hebar 1918 Pazardzhik
Finished
۲۰:۰۰
Switzerland
Challenge League
FC Schaffhausen
۰
۱
FC Wil 1900
Finished
۲۲:۰۰
Neuchatel Xamax FC
۲
۳
Yverdon-Sports
Finished
۲۲:۴۵
FC Thun
۲
۲
FC Aarau
Finished
۲۲:۴۵
Argentina
Primera D
Argentino de Rosario
۱
۲
Sportivo Barracas
Finished
۲۳:۰۰
Australia
Queensland Premier League 3
Broadbeach United
۳
۱
Palm Beach Sharks
Finished
۱۴:۳۵
Poland
1. Division
OKS Odra Opole
۰
۱
TS Wisla Krakow
Finished
۲۳:۰۰
Arka Gdynia
۱
۱
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۲۰:۳۰
Azerbaijan
Premier League
FC Kapaz
۱
۲
FK Zira
Finished
۲۰:۰۰
Paraguay
Copa Paraguay
Fernando de la Mora
۱
۲
Sol de America
Finished
۰۰:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
CA San Miguel
۱
۲
Deportivo Merlo
Finished
۲۳:۰۰
Estonia
Meistriliiga
JK Tammeka Tartu
۰
۱
Flora Tallinn
Finished
۲۰:۳۰
Romania
Liga I
Universitatea Cluj
۰
۱
SC FC Petrolul Ploiesti
Finished
۲۰:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Grange Thistle SC
۱
۰
Virginia United
Finished
۱۴:۴۵
Holland Park Hawks
۱
۱
Souths United
Finished
۱۴:۴۵
Australia
NPL Queensland
Gold Coast United
۲
۲
Gold Coast Knights
Finished
۱۴:۴۵
Lithuania
I Lyga
FK Nevezis Kedainiai
۱
۰
BE1 NFA
Finished
۱۹:۳۰
Vilnius FK Zalgiris B
۱
۳
Minija Kretinga
Finished
۲۰:۳۰
FK Neptunas Klaipeda
۴
۱
Banga Gargzdai II
Finished
۲۰:۳۰
DFK Dainava Alytus
۲
۰
FC Garliava
Finished
۲۰:۳۰
FK Panevezys II
۳
۲
BFA Vilnius
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Regionalliga Middle
SAK Klagenfurt
۲
۲
Union Vocklamarkt
Finished
۲۱:۳۰
DSV Leoben
۰
۰
WSG Hertha Wels
Finished
۲۱:۳۰
Ried II
۴
۰
SC Sparkasse Elin Weiz
Finished
۲۱:۳۰
SC Kalsdorf
۲
۴
Bad Gleichenberg
Finished
۲۱:۳۰
SV Allerheiligen
۰
۷
LASK Linz II
Finished
۲۱:۳۰
SK Treibach
۱
۱
WAC Amateure Sankt Andre II
Finished
۲۱:۳۰
Denmark
1st Division
Elite 3000 Helsingor
۳
۲
FC Fredericia
Finished
۲۱:۳۰
Hvidovre IF
۳
۱
Hillerod
Finished
۲۱:۰۰
Romania
Liga II
FC Unirea 2004 Slobozia
۳
۰
CS Minaur Baia Mare
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
BK Olympic
۰
۳
GAIS
Finished
۲۱:۳۰
Vanesrborgs IF
۱
۱
Ljungskile SK
Finished
۲۲:۰۰
Panama
First Division Women
Atletico Chiriqui (W)
۴
۳
SD Panama Oeste (W)
Finished
۰۳:۳۰
CA Independiente de la Chorrera (W)
۸
۰
Elite FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
CD Universitario (W)
۰
۳
Mario Mendez FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
England
Premier League 2 Division 1
Fulham U21
۳
۱
West Ham Utd U21
Finished
۱۸:۳۰
Everton U21
۲
۰
Blackburn Rovers U21
Finished
۲۲:۳۰
World
Friendly International Matches U19
Vietnam U19
۲
۰
Myanmar U19
Finished
۱۶:۰۰
Malaysia U19
۰
۰
Thailand U19
Finished
۱۳:۳۰
Australia
South Australia State League 2
The Cove FC
۰
۰
Seaford Rangers
Finished
۱۴:۰۰
Lithuania
A Lyga
Siauliai FA
۰
۰
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Finished
۱۹:۳۰
Slovenia
Prva liga
Tabor Sezana
۱
۰
NK Celje
Finished
۲۰:۰۰
Netherlands
Eredivisie
SC Heerenveen
۰
۰
Sparta Rotterdam
Finished
۲۲:۳۰
Bolivia
LFPB
Always Ready
۴
۰
Real Santa Cruz
Finished
۲۳:۳۰
Germany
Regionalliga West
TSV Fortuna Dusseldorf II
۱
۱
TSV Alemannia Aachen
Finished
۲۱:۳۰
Fortuna Koln
۰
۲
SV Rodinghausen
Finished
۲۱:۳۰
SC Preussen Munster
۵
۰
FC Bocholt 1900
Finished
۲۲:۰۰
Australia
NPL Western Australia
Perth Glory Youth
۱
۵
Sorrento SC
Finished
۱۶:۰۰
Wales
League Cup
Holyhead Hotspur
۰
۱
Caernarfon Town FC
Finished
۲۳:۱۵
Afan Lido Port Talbot
۵
۲
Cwmbran Celtic
Finished
۲۳:۰۰
Haverfordwest County
۴
۲
Barry Town FC
Finished
۲۳:۱۵
Cefn Druids AFC
۰
۱
Buckley Town
Finished
۲۳:۱۵
Bolivia
Nacional B
Universitario Beni
۲
۳
Alianza Beni FC
Finished
۰۲:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Yxhults IK
۱
۱
Karlslunds IF
Finished
۲۱:۳۰
Herrestads AIF
۳
۰
Grebbestads IF
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Regionalliga Nordost
Lichtenberg 47
۲
۱
VfB Germania 1900 Halberstadt
Cancelled
۲۱:۳۰
Luckenwalde
۱
۱
FC Rot-Weiss Erfurt
Finished
۲۰:۳۰
VSG Altglienicke
۲
۰
FC Energie Cottbus
Finished
۲۱:۳۰
India
Delhi Senior Division
Sudeva Delhi
۱
۳
Garhwal Heroes FC
Finished
۱۵:۱۵
Iceland
4. Deild
Hamar Hveragerdi
۴
۱
Smari
Finished
۲۳:۴۵
Hafnir
۲
۵
Lettir
Finished
۰۰:۳۰
RB Keflavik
۱
۲
Tindastoll/Hvot
Finished
۲۳:۳۰
Portugal
Primeira Liga
SL Benfica
۴
۰
FC Arouca
Finished
۲۳:۴۵
Iceland
Urvalsdeild Women
Breidablik (W)
۳
۰
Keflavik (W)
Finished
۲۳:۴۵
Afturelding/Fram (W)
۰
۲
Throttur Reykjavik (W)
Finished
۰۰:۳۰
Finland
Kolmonen
PuiU Helsinki
۳
۲
Valtti
Finished
۲۰:۳۰
EBK
۳
۰
FC Espoo
Finished
۲۱:۳۰
TPS II
۲
۲
Peimari United
Finished
۱۹:۴۵
JaPS II
۰
۱
TiPS
Cancelled
۲۰:۳۰
FC Kirkkonummi
۲
۰
GrIFK Reservi
Finished
۱۹:۳۰
Poxyt
۵
۱
EIF/Akademi
Cancelled
۱۹:۴۵
FC Kontu
۱
۱
MPS
Finished
۲۰:۳۰
POHU
۲
۴
Ponnistajat
Finished
۲۰:۴۵
Finland
U20 League
KuPS Kuopio U20
۱
۲
FC Honka U20
Finished
۱۶:۳۰
Inter Turku U20
۲
۴
FC Reipas U20
Finished
۲۰:۴۵
TPS U20
۰
۲
Ilves U20
Finished
۲۰:۳۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Fremantle City FC (W)
۱
۵
Perth SC (W)
Finished
۱۶:۰۰
Curtin University FC (W)
۰
۳
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Mexico
U20 Championship
Mazatlan U20
۲
۱
Chivas Guadalajara U20
Finished
۱۹:۳۰
Atlas U20
۲
۱
Queretaro U20
Finished
۲۳:۳۰
Czech Republic
2. Liga
MFK Karvina
۳
۲
FC Graffin Vlasim
Finished
۱۹:۳۰
SFC Opava
۳
۰
AC Dukla Praha
Finished
۲۰:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۱
۱
SK Sigma Olomouc 2
Finished
۲۰:۳۰
Sri Lanka
Super League
SLTB SC
۱
۵
Negombo Youth
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NPL Victoria 2
Brunswick Juventus
۱
۰
Kingston City
Finished
۱۵:۰۰
Germany
Regionalliga North
VfB Lubeck
۳
۰
Kickers Emden
Finished
۲۲:۰۰
SV Atlas Delmenhorst
۲
۱
KSV Holstein Kiel II
Finished
۲۱:۳۰
Iceland
3. Deild
KFG Gardabaer
۳
۲
Vaengir Jupiters
Cancelled
۲۳:۴۵
Augnablik Kopavogur
۰
۰
KH Hildarendi
Finished
۲۳:۰۰
Czech Republic
3. Liga - MSFL
SFK Vrchovina
۱
۱
FC Slovacko II
Finished
۲۰:۳۰
FC Hlucin
۴
۱
SK Hranice
Finished
۲۱:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
Real Sociedad (W)
۳
۲
Levante UD (W)
Finished
۲۰:۳۰
Brommapojkarna (W)
۱
۰
Eskilstuna United (W)
Finished
۱۷:۳۰
Osasuna (W)
۱
۳
Real Madrid (W)
Finished
۲۳:۰۰
Serbia
Prva Liga
OFK Vrsac
۳
۱
FK Zlatibor Cajetina
Finished
۲۰:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko B
KaaPo
۲
۳
SalPa Salo
Finished
۲۰:۳۰
India
Calcutta Premier Division
George Telegraph FC
۰
۱
Prayag United S.C.
Finished
۱۴:۰۰
Australia
NPL Victoria U21
Melbourne Knights U21
۰
۰
Green Gully U21
Finished
۱۲:۴۵
St. Albans Saints U21
۰
۳
Eastern Lions SC U21
Finished
۱۳:۰۰
World
U19 International Friendlies Women
Slovakia U19 (W)
۰
۱
Czech Republic U19 (W)
Finished
۱۳:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
PPJ Helsinki
۰
۳
Lahden Reipas
Cancelled
۲۰:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
1. SC Feucht
۲
۱
Würzburger FV
Finished
۲۱:۳۰
Austria
Regionalliga West - Tirol
Schwaz
۰
۲
SC Imst
Finished
۲۱:۳۰
Reichenau
۱
۲
SC Kitzbuhel
Finished
۲۰:۴۵
Worgl SV
۱
۲
WSG Wattens Swarovski Tirol II
Finished
۲۲:۰۰
SC Kundl
۲
۲
Telfs
Finished
۲۲:۰۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Tolo IF
۴
۰
Torslanda IK
Finished
۲۱:۳۰
Varbergs GIF FK
۳
۲
Hittarps IK
Finished
۲۲:۰۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Hassleholms IF
۶
۲
FBK Balkan
Finished
۲۱:۳۰
FC Rosengard
۱
۳
IFK Hassleholm
Finished
۲۱:۳۰
England
Premier League 2 Division 2
Aston Villa U21
۳
۳
Middlesbrough U21
Finished
۲۱:۳۰
Derby County U21
۲
۵
Leeds United U21
Finished
۲۲:۳۰
Norwich City U21
۳
۲
Sunderland U21
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
Pk-35 Helsinki (W)
۱
۳
Aland United (W)
Finished
۲۰:۰۰
Austria
Regionalliga East
ASV Drassburg
۰
۱
ASV Siegendorf
Finished
۲۱:۳۰
Wiener SK
۲
۱
FCM Traiskirchen
Finished
۲۲:۰۰
SC Neusiedl am See 1919
۳
۳
USV Scheiblingkirchen
Finished
۲۲:۳۰
Kremser SC
۴
۶
SR Donaufeld
Finished
۲۲:۳۰
Marchfeld Donauauen
۱
۱
TWL Elektra
Finished
۲۱:۳۰
SC Wiener Neustadter
۲
۳
SV Stripfing/Weiden
Finished
۲۲:۰۰
Germany
3.Liga
MSV Duisburg
۲
۲
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۲۱:۳۰
Austria
Regionalliga Salzburg
SK Bischofshofen
۰
۰
FC Pinzgau Saalfelden
Interrupted
۲۱:۳۰
SV Grodig
۰
۳
USK Anif
Finished
۲۱:۳۰
Hallein
۰
۶
Salzburger AK
Finished
۲۱:۳۰
SV Kuchl
۱
۱
TSV St. Johann
Finished
۲۲:۰۰
Germany
Regionalliga Bayern
Heimstetten
۳
۲
1.FC Schweinfurt 05
Finished
۲۱:۳۰
Denmark
Elitedivisionen Women
AGF Aarhus (W)
۱
۱
Kolding IF (W)
Finished
۲۱:۳۰
Austria
Landesliga
ATUS Ferlach
۳
۳
ASKO Koettmannsdorf
Finished
۲۰:۳۰
Oberwart
۲
۰
ASK Kohfidisch
Finished
۲۲:۰۰
SV Frauental
۱
۰
Lafnitz II
Finished
۲۱:۰۰
SC Ritzing
۱
۰
SV Leithaprodersdorf
Finished
۲۲:۰۰
St. Jakob/Ros
۲
۱
ASK Klagenfurt
Finished
۲۱:۰۰
Weinland Gamlitz
۲
۰
Ilzer SV
Cancelled
۲۱:۳۰
SV Feldkirchen
۲
۰
SV Kraig
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
Elitettan Women
IK Uppsala (W)
۲
۰
Gamla Upsala SK (W)
Finished
۲۱:۳۰
Bergdalens IK (W)
۰
۲
Alingsas FC United (W)
Finished
۲۱:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
OKS Swit Skolwin
۶
۰
KS Polonia Sroda Wlkp
Finished
۲۰:۳۰
Stolem Gniewino
۰
۴
Olimpia Grudziadz
Finished
۲۱:۳۰
Malaysia
FA Cup
Johor Darul Takzim FC
۶
۱
Penang FC
Finished
۱۷:۳۰
Australia
FNT Darwin Premier League
Port Darwin FC
۰
۵
Casuarina FC
Finished
۱۵:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Gold Coast United U23
۲
۲
Gold Coast Knights U23
Finished
۱۲:۴۵
Australia
NSW Premier League 2
Sydney University SFC
۵
۰
Gladesville Ryde Magic
Finished
۱۳:۳۰
Australia
South Australia State League 1
Modbury Jets
۳
۴
Adelaide Blue Eagles
Finished
۱۴:۳۰
Paraguay
Championship Women
Olimpia (W)
۲
۰
Sol de America (W)
Finished
۱۸:۳۰
Slovakia
3. Liga East
MSK Tesla Stropkov
۰
۲
FK Spisska Nova Ves
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
FC Deisenhofen
۱
۰
SV Erlbach
Finished
۲۱:۰۰
SV Schalding-Heining
۱
۱
FC Ingolstadt 04 II
Finished
۲۱:۰۰
1860 Rosenheim
۱
۳
TSV Landsberg
Finished
۲۱:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 2
Ledoje-Smorum Fodbold
۰
۱
Allerod FK
Finished
۲۱:۰۰
VB 1968
۲
۰
Herlev IF
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
Ramlingen-Ehlershausen
۱
۰
HSC Hannover
Finished
۲۱:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
۲
۰
FV Dudenhofen
Finished
۲۲:۰۰
Ahrweiler BC
۲
۲
SG 2000 Mulheim-Karlich
Cancelled
۲۲:۰۰
Croatia
HNL
NK Varazdin
۱
۱
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۲۲:۳۰
Germany
Bundesliga
Eintracht Frankfurt
۱
۶
FC Bayern Munich
Finished
۲۳:۰۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
Hertha Zehlendorf
۴
۰
FSV Union Furstenwalde
Finished
۲۲:۱۵
MSV 1919 Neuruppin
۳
۰
FC Mecklenburg Schwerin
Finished
۲۲:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 1
Goerslev IF
۲
۰
GVI
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
TEAM TG FF
۱
۵
Pitea IF
Cancelled
۲۱:۳۰
Ecuador
Copa Ecuador
Club 9 de Octubre
۲
۰
Aucas
Finished
۰۴:۳۰
Belarus
Premier League
FC Vitebsk
۰
۳
Energetik-BGU
Finished
۲۲:۰۰
England
Championship
Birmingham City FC
۲
۱
Huddersfield Town
Finished
۲۳:۱۵
England
Premier League
Crystal Palace FC
۰
۲
Arsenal
Finished
۲۳:۳۰
Estonia
Meistriliiga Women
Saku Sporting (W)
۸
۰
JK Tulevik and Suure-Jaani United (W)
Finished
۲۰:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Varmbols FC
۰
۲
Sleipner IK Norrkoping
Finished
۲۲:۰۰
Germany
Oberliga Hamburg
FC Suderelbe
۱
۲
Uhlenhorster SC Paloma
Finished
۲۱:۳۰
Victoria Hamburg
۳
۲
Hamburger SV III
Finished
۲۲:۰۰
TuRa Harksheide
۱
۰
FC Tuerkiye
Finished
۲۲:۰۰
Concordia Hamburg
۴
۰
Buchholz
Finished
۲۲:۰۰
Eimsbutteler TV
۳
۰
TUS Dassendorf
Finished
۲۲:۴۵
Germany
Oberliga NOFV South
Eilenburg
۱
۰
FSV Wacker Nordhausen
Finished
۲۱:۳۰
Austria
Regionalliga West - Vorarlberg
VfB Hohenems
۳
۱
Dornbirner SV
Finished
۲۱:۰۰
Belarus
Reserve League
Shakhtyor Soligorsk Reserves
۴
۰
Dinamo Brest Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Russia
FNL 2, Group 2
Zenit St Petersburg II
۱
۱
Dinamo Saint-Petersburg
Finished
۱۹:۳۰
Peru
Reserve League
Academia Deportiva Cantolao Reserves
۱
۰
Alianza Lima Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Juan Aurich Reserves
۰
۲
Molinos El Pirata Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Campeonato Pernambucano U20
Ferroviario do Cabo U20
۰
۸
Santa Cruz FC U20
Finished
۱۷:۳۰
Asia
CAFA U19 Championship
Uzbekistan U19
۲
۲
Iran U19
Finished
۱۷:۳۰
Uzbekistan
League Women
Neftchi Ferghana (W)
۰
۲
Lokomotiv Tashkent (W)
Finished
۱۷:۰۰
Russia
Youth Championship
Krylia Sovetov U19
۲
۳
Zenit U19
Finished
۱۳:۳۰
Akhmat Grozny U19
۴
۱
Chertanovo U19
Finished
۱۸:۳۰
Sochi U19
۲
۱
Lokomotiv Moscow U19
Finished
۱۸:۳۰
Rostov U19
۳
۰
Dinamo Moscow U19
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
SSVg Velbert
۱
۱
MSV Düsseldorf
Finished
۲۲:۰۰