0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Romania
Liga Nationala
Steaua Bucuresti
۲۷
۲۹
HC Minaur Baia Mare
Finished
۱۷:۳۰
Potaisa Turda
۳۶
۲۹
CSM Bacau
Finished
۱۷:۳۰
CSM Bucuresti
۳۰
۳۱
CSM Alexandria
Finished
۱۷:۰۰
CS Universitatea Cluj
۲۳
۲۶
CSM Focsani 2007
Finished
۱۷:۳۰
CSU Politechnica Timisoara
۱۹
۲۶
HC Dobrogea Sud Constanta
Finished
۱۷:۳۰
CSU Suceava
۲۷
۳۴
Dinamo Bucuresti
Finished
۱۷:۳۰
HC Buzau
۳۱
۲۶
HC Vaslui
Finished
۱۷:۳۰
Norway
Eliteserien
Elverum
۴۰
۲۸
Naerbo
Finished
۲۰:۴۵
Europe
EHF Champions League
AaB Handbold
۳۷
۳۵
MKB Veszprem KC
Finished
۲۱:۱۵
KS Vive Kielce
۱۵
۸
Montpellier HB
inprogress
۲۳:۱۵
Finland
SM Liiga
Dicken
۱۹
۳۳
BK-46
Finished
۲۰:۳۰
Germany
2. Bundesliga Women
Mainz 05/Budenheim (W)
۲۴
۳۱
Fa Göppingen (W)
inprogress
۲۲:۳۰
France
Division 1 Women
Toulon (W)
۲۵
۲۷
Bourg De Peage (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Plan De Cuques (W)
۱۶
۱۲
E.S.B.F. Besancon (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Chambray Touraine (W)
۲۲
۲۱
JDA Dijon Bourgogne (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Brest Bretagne (W)
۱۱
۷
Paris 92 (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Norway
Eliteserien Women
Sola HK (W)
۱۹
۱۹
Storhamar (W)
inprogress
۲۲:۴۵
Germany
Bundesliga Women
TuS Metzingen (W)
۳۱
۲۷
Buxtehuder SV (W)
Finished
۲۲:۰۰
TSV Bayer 04 Leverkusen (W)
۲۵
۲۴
BSV Sachsen Zwickau (W)
Finished
۲۲:۰۰
Denmark
Damehandboldligaen
Herning-Ikast (W)
۲۴
۳۰
HC Odense (W)
Finished
۲۱:۰۰
Viborg HK (W)
۱۸
۱۴
Team Esbjerg (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Spain
Division de Honor Women
Malaga Costa Del Sol (W)
۲۹
۲۹
Zuazo Barakaldo (W)
Finished
۲۰:۳۰
Rocasa Gran Canaria (W)
۱۷
۸
BM La Calzada (W)
inprogress
۲۳:۰۰
BM Remudas (W)
-
-
BM La Calzada (W)
Cancelled
۲۳:۰۰
Romania
Liga Nationala Women
Rapid Bucuresti (W)
۲۹
۲۷
CSM Bistrita (W)
Finished
۱۹:۳۰
SCM Craiova (W)
۲۷
۲۷
HC Dunarea Braila (W)
Finished
۲۰:۰۰
CSM Bucuresti (W)
۳۰
۲۴
CS Dacia Mioveni 2012 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premijer Liga
RK Sloga Doboj
۳۲
۲۴
Bosna Sarajevo
Finished
۲۰:۳۰
RK Gradacac
۳۳
۲۶
RK Iskra Bugojno
Finished
۲۰:۳۰
RK Sloboda Tuzla
۳۶
۳۰
RK Leotar
Finished
۲۰:۳۰
RK Bosna Visoko
۲۳
۴۱
HRK Izvidac
Finished
۲۰:۳۰
Poland
Cup
SPR Wisla Plock
۳۴
۱۵
KS Azoty-Pulawy
Finished
۲۰:۳۰
Germany
2. Bundesliga
SG BBM Bietigheim
۲۹
۲۹
SC 2000 Coburg
Finished
۲۱:۳۰
TV 05/07 Hüttenberg
۲۸
۲۴
Die Eulen Ludwigshafen
Finished
۲۰:۳۰
TV Grosswallstadt
۳۵
۲۶
TV Emsdetten
Finished
۲۲:۰۰
Slovakia
Extraliga
MSK Hlohovec
۲۸
۳۱
MSK Povazska Bystrica
Finished
۲۱:۳۰
MHK Kosice
۱۹
۳۳
Tatran Presov
Finished
۲۱:۳۰
Portugal
1a Divisao
Sport Lisboa Benfica
۳۵
۲۲
ADA Maia-Ismai
inprogress
۲۲:۳۰
Czech Republic
Extraliga
Talent MAT Plzen
۳۲
۲۵
HC Banik OKD Karvina
Finished
۲۰:۳۰
HC Dukla Praha
۳۴
۲۸
HC Gumarny Zubri
Finished
۲۰:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Raasiku
۲۳
۲۸
Viljandi HC
Finished
۲۰:۳۰
Lithuania
LRL
Granitas-Gaja-Karys Kaunas
۲۹
۲۱
Dragunas Klaipeda
Finished
۲۰:۳۰
Europe
MOL Liga Women
DAC Dunajska Streda (W)
۱۹
۳۱
Iuventa Michalovce (W)
Finished
۲۰:۳۰
Slovenia
1. Liga Women
ZRK Ptuj (W)
۲۳
۱۹
HC Zagorje (W)
Finished
۲۱:۳۰